miercuri, 22 februarie 2012

Kas ir WAZZUB?

Kas ir WAZZUB?

WAZZUB ir pasaulē vienīgā peļņas sadales fenomens. Tā ir pirmā tiešsaistes kopiena, kas dalās ar peļņu ar tās brīvajām pirms palaišanas locekļiem vienkārši izvēloties WAZZUB kā savu mājas lapu pēc palaišanas. WAZZUB vienmēr ir brīva ikvienam.
Pelnīt labu naudu ar wazzub!
 

Kur ir WAZZUB birojs?

Git juridiskā adrese ir 391 NW 179th Ave, Beaverton, 97006 VAI un mūsu WAZZUB mītne atrodas 7251 Lake Mead bulvārī, Suite 364, Las Vegas, NV 89.128.

Kas pieder un darbojas WAZZUB?

WAZZUB ir starptautisks projekts, kas radīts ar nedaudz uzņēmējiem un investoriem. 2011.gada septembrī viņi nodibināja git Global Investments, Inc (Git) lai darbojas WAZZUB un saistīto uzņēmējdarbību. Git ir reģistrēta saskaņā ar Oregon likumiem.Reģistrācija # ir 802.159-90. Vairāk nekā 20 speciālistu komanda strādā grūti pārvērst WAZZUB par milzīgu panākumu; lielākā daļa no tiem ir aiz ainas un daži no tiem ir redzamas visiem dalībniekiem - Piemēram, mūsu Skolotājs izplatītājs un mūsu atbalsta dienestu.
Pelniet naudu no wazzub!

Kas ir "mēs" Jaudas?

Tas ir fakts: uzņēmumi, piemēram, Google vai Facebook nopelnīt miljardiem $ $ $ katru ceturksni tikai tāpēc, ka mēs, interneta lietotāji izmanto savus pakalpojumus. Ir pienācis laiks saprast, ka mēs "lietotājiem" izlemt, kurš pelnot lielu naudu. Ja mēs kopā nolemjat izmantot pakalpojumus sabiedrībai, akcijas peļņa ar mums, nekas, ka citi uzņēmumi var darīt par to. Tas ir tik vienkārši: jo vairāk lietotāju, kas pievienojas WAZZUB Ģimene bez maksas, vairāk naudas mēs "lietotājiem" būs nopelnīt! Tas ir tas, ko mēs saucam Power "mēs"!
Pievienoties wazzub tagad!

WAZZUB izklausās pārāk labi lai būtu patiesība. Ir WAZZUB scam, vai tas ir reāls bizness?

Par pārliecināts WAZZUB dara reālu uzņēmējdarbību, bet tas nav tradicionāls bizness. Internets maina pasauli, un tur ir pietiekami daudz vietas inovatīviem uzņēmējdarbības modeļiem kas nekad iepriekš nav darīts. WAZZUB ir viens no tiem uzņēmējdarbības modeļiem. Pirmo reizi pasaules tiešsaistes kopiena dalās ar peļņu ar tās iepriekš palaišanas locekļiem. Tieši tāpēc mēs nosaukts tā 1. peļņas sadales fenomens. Patiesībā, WAZZUB ir pārāk labi, lai iet uz augšu.

Kā un kad dalībnieki saņemšu naudu?

WAZZUB maksā saviem biedriem ik mēnesi. Mūsu 1. algas diena būs 15 maijs 2012 par mēnesi gada aprīlī. Mazas summas tiks samaksātas ar tiešsaistes maksājumu procesors un lielas summas tiks samaksātas ar čeku vai bankas vadu. Tomēr, WAZZUB strādā par vienkāršu globālo maksājumu risinājumu vislabāk kalpot mūsu pasaules mēroga kopienai.

Kā WAZZUB pelnīt naudu?

WAZZUB dod naudu daudzos dažādos veidos. 9.aprīlī mēs uzsāks state-of-the-art mājas ar patentēto tehnoloģiju. Šajā lapā mēs rādīsim reklāmas un īpašus piedāvājumus. Patiesībā, mēs darām tieši tāpat kā uzņēmumiem, piemēram, Facebook, Google, AOL un Yahoo. Viņi piedāvā bezmaksas pakalpojumus un nopelnīt miljardiem $ $ $, vienkārši izvietojot reklāmas un īpašos piedāvājumus. Vienīgā atšķirība ir tā, ka mēs dalīties mūsu peļņa ar mūsu iepriekš palaišanas locekļiem.
Pelna naudu ar wazzub no mājām!

Vai tā ir taisnība, ka tās locekļi get izmaksāts US $ 1 par katru personu savā 5 paaudžu ģimenes?

Nav fiksēta summa, kas tiks izmaksāts visiem dalībniekiem. Laikā pirms uzsākšanas, katrs dalībnieks būvē savu personīgo dolāru FACTOR aicinot citus dalībniekus pievienoties WAZZUB bez maksas. Katrs jauns dalībnieks, 5 paaudzes dziļi ļaujiet jūsu personīgo $ FACTOR pieaugs līdz 1. Pēc darbības uzsākšanas, ar biedru Ls faktori tiek noteikti un, pievienojot tos mēs saņemam kopējo summu Ls koeficienti = globālā $ faktors). Katru mēnesi mēs aprēķinām WAZZUB peļņu un sadalīt to ar pasaules Ls FACTOR lai noteiktu faktisko multiplikatora. Piemērs: Pieņemsim, ka peļņa ir jāsadala par mēnesi gada aprīlī ir 4.000.000 $ un globālā $ FACTOR ir 5 miljoni. Katrs loceklis varētu nopelnīt vienu iedzīvotāju USD FACTOR 0,80 $ ($ 0,80 x jūsu personīgo $ koeficients = Jūsu ienākumi par konkrēto mēnesi) Ja tur būtu $ 5 miljonus akciju, multiplikatora būs $ 1,00 gada 6 $ miljoniem, ko tā būs $ 1.20. Vairāk brīvas locekļi, kas izveidotas WAZZUB kā savu mājas lapu pēc palaišanas, vairāk naudas kā iepriekš motorlaivu dalībnieki nopelnīt.

Jūs varat reģistrēt, noklikšķinot uz saites zemāk:

Pievienoties wazzub!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu